Talkas

Drīz būs ziema.

Un lapas būs nobirušas.Taču ziemai drusku jāsagatavojas.

Tādēļ šo sestdien tradicionālā lapu talka Torņkalna kapos. Sākums pulksten 11.00 pēc talkas ekskursija un zupa.

4. novembrī Lapu talka Zaļās Atmodas muzejā Dubultos.

Elita Kalniņa

Aicinām Tevi sestdien 14.aprīlī no 11-15 uz talku Lielajos kapos. Viss iecerēts kā jaunībā: talka kapos, pēc tam dziedāšana Jēkaba kapelā kopā ar Intu Pauļuku un dzeju lasīšana.

Grābekļi, tēja un pīrāgi būs, paņem savus darba cimdus!

Talkosim Lielo kapu Jēkaba kapelas apkārtnē. Kamēr arboristi jeb kokkopji izzāģēs no vecajiem kokiem bīstamos zarus, grābsim lapas. Tad savāksim zarus vienuviet. 

Zaļās Atmodas muzeja vadītāja Lelde Stumbre pastāstīs, kā veicas ar muzeja veidošanu un aicinās uz talku Dubultos, Pils ielā nākamajā sestdienā.

Kad arboristi nolaidīsies uz zemes, viņi pastāstīs par koku veselību un to aprūpi pilsētā.

Anitra Tooma pastāstīs par Johanu Kristoferu Broci, viņa kaps atrodas pie Jēkaba kapelas.

Pulcēšanās pie Jēkaba kapelas.

Uz talku iesakām braukt ar 11. tramvaju un izkāpt pieturā "Mēness iela".

Skatīt kalendārā un kartē.

 

Elita Kalniņa un Anitra Toma

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

29374253


Uzmanību!!! Izmaiņas! Izbraukšana no Rīgas pie Triangula bastiona plkst 8:45 (ierasties 8.30!!!) 9. septembrī, atgriešanās 10. septembrī 20.00

Talkā iecerēta invazīvā auga - krokainās rozes ravēšana, kaplēšana, zāģēšana liegumā "Ziemupe" piekrastē. 
Nakšņošana kempingā Lai kas, vēlams paņemt līdzi guļammaisu, nakts var būt vēsa, kā jau septembrī. Ja kāds ļoti vēlas, ir iespēja nakšņot arī teltī.

Pēc iespējas ņemam līdzi kapļus, dārza lāpstas, rokas zāģīšus, krūmu šķēres...
Ņemam arī produktus (desiņas u.tml.), uz vietas būs plītiņas mājiņās un ugunskurs, būs kur pagatavot, tikai veikala gan nav.
Cimdus sagādāšu. Arī atkritumu maisi būs, taču atkritumu šoreiz būs pavisam maz, būs jāgriež un jācērt krokainās rozes augus, kurus uz vietas sadedzināsim.
Plānojam ierasties Ziemupē - pie Griguļupes tilta uz Akmeņraga ceļa ap 12:30, talkojam sestdien pie Griguļupes grīvas 12:45-18:00, tad ejam 500m uz Laikām pa jūras krastu, kur gatavojam ugunskurā zupu, vakariņojam, iekārtojamies kempinga namiņos, pēc 19:30 - vērojam saulrietu pie jūras pie Laikām.
Būs arī pirts par nelielu samaksu.

Svetdien 10.sept. ap 11:30 izbraucam no Laikām, vēl mazliet pastrādājam kādu stundu no 12:00-13:00 pirms Akmeņraga bākas, tad neliels pikniks brīvā dabā, ja laiks ļaus, varēsim vēl pabūt pie jūras - atpūsties, ap 16:00 izbraucam uz Rīgu, ap 19:30 - Rīgā.
Ja būs iespējams, centīšos noorganizēt uzkāpšanu Akmeņraga bākā ap 14:30-15:00.

Pieteikšanās pie Elitas Kalniņas
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
29374253