ziema ceļmalā

No  š. g. 9. janvāra līdz 8. februārim norit publiskā apspriešana Rīgas teritorijas plānojuma līdz 2030. gadam (RTP2030) redakcijai un Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma Vides pārskata projektam. Apspriešanas sanāksme paredzēta 23. janvārī plkst. 17.00 Rīgas domes Sēžu zālē, Rātslaukumā 1. Sanāksme būs vērojama arī tiešraidē pašvaldības portālā: https://pasvaldiba.riga.lv/LV/Channels/Riga_Municipality/Online_sarunas/default.htm 

Apkaimju biedrības un citas interešu grupas, kas vēlas individuālu tikšanos ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālistiem, lai klātienē pārrunātu konkrētai apkaimei, tematiski vai profesionāli specifiskus jautājumus par RTP2030 ietvertajiem risinājumiem, aicinām pieteikties elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni 67105818.

Apspriešanas materiāli un informācija par apspriešanas norisi: http://www.rdpad.lv/rtp/izstrade/

Viens no jautājumiem, ko būtu jārisina par labu sabiedrībai, bet kas pašreizējā plāna variantā šādi netiek risināts, ir paredzētās pārbūves Daugavgrīvas rietumu molā - mākslīgās  salas veidošana un pludmales norobežošana ar betona sienu. Aicinām parakstīties par sabiedrībai labvēlīga projekta izstrādi un pieņemšanu. Paraksta anketas lejuplādējamas šeit: 

"Par ūdens teritoriju un krastmalu publisko pieejamību, un teritorijas attīstību pie Rietumu mola"